Příběh relikvií smrti - animovaný príbeh z HP 7 1. část

30. ledna 2011 v 13:03 | majka |  Harry Potter and Deathly Hallows

  sedmý filmové adaptaci Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, Los Angeles Times !
rozhovor režiséra Bena Hibbona který řídil animace Historie tři bratři:
  "Toto je  první animovanoá sekvencie, která se objevila v Harrym Potterovi, a to je důvod, proč jsem musel vstát a musel být zvláštní. To není animace jak si možná myslíte, že dnes, je animovaný ilustrace dojemný příběh, který je čten nahlas Hermionou: Příběh relikvie smrti ". význam této animace je i vzhledem k názvu filmu
Více najdte v celém článku


  V době, kdy příběh táhne naše hrdiny ve světě starých bajek, archaický příběh tří bratrů, který je v knize 'Příběhy Beedle Bard,' který má rušivý pozadí, připomínající příběhy bratří Grimmů Našel jsem to obzvláště důležité pro nás.
I když jsou označeny 'příběhy jako dítě,' často vyprávějí příběhy o zlověstné postavy a tmavých oblastí. Chtěli jsme veřejnosti vžít příběh, jako kdyby byly vstupují do fantazie dítěte.

Práce 'umělce Lotte Reinigera v roce 1930 byl jiný původní referenční. Než jsme vytvořili stop-motion animace ve stylu, velmi ruka, která jsme zachytili tón naivní názor. Pak jsem se také podíval na vše, co v souladu s podmínkami našeho vlivu odstínů, které jsou velmi vizuální velmi složité a přece tak krásně jednoduché. Tato technika je nezbytná, ale konečný výsledek je velmi okouzlující a poutavý.Tam je něco tak geniální, jako jsou stíny na jednoduché látky.

Formy a pohyby mohou být velmi záhadné a ponechat dostatek prostoru pro vynález, experimentování a interpretace. Hra stínů vyvolává pocit úžasu a okouzlení.. Můžete zachytit představivost rámec toho, co je vlastně na obrazovce. . Co nevidíte, je stejně důležité jako to, co vidíte. Samozřejmě, že postavy jsou zaměření příběhu, soubor protáhlé tvary člověka-jako.

  Jejich návrhy jsou vyráběny ručně a připomínají dřevěné loutky, gesta jsou jejich omezené na základní položky Pocit hrubý animace klade důraz na dramatičnost znaky ', jednoduchý nákres naši pozornost do nejmenších detailů - každý subtilní pohyb ruky, každé hlavě. Pohyb je interpretován jako další nuance lidských emocí.. Animace, umění kouře, zrcadla, světla a stíny, za to tam je tak mnoho technik, které jsou skuteční kouzelníci v tom, co dělají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama